Світ

Гроші олігархів РФ «пом'якшують» санкції Лондона щодо Кремля — влада Британії

22 травня, 2018 12:12
Світ/Гроші олігархів РФ «пом'якшують» санкції Лондона щодо Кремля — влада Британії
Зберегти
Вигляд
Мільярди доларів, які російські олігархи та посадові особи «відмивають» через фінансовий центр Лондону, впливають на політику санкцій Великої Британії проти Росії.

Мільярди доларів, які російські олігархи та посадові особи «відмивають» через фінансовий центр Лондону, впливають на політику санкцій Великої Британії проти Росії.

Такого висновку дійшов британський парламентський комітет з міжнародних справ, передає Reuters.

«Британія не має жодного права закривати очі на клептократів президента Путіна та порушників прав людини через відмивання ними грошей у Лондоні, що відбувається з метою підкупу наших друзів та послаблення наших союзників», — повідомив очільник парламентського комітету Том Тугендхет.

У повідомленні також йдеться, що російські олігархи «відмивають» незаконно отримані кошти через фінансові інституції лондонського фінансового центру, більш відомого як Лондон сіті.

З 1991 року мільярди фунтів стерлінгів, що мають сумнівне походження, обертались на фондовому ринку Британії у вигляді акцій, а також трансформувались у дорогу нерухомість.

Наявність тісних фінансових контактів з Росією, на думку британських парламентарів, не дає у повній мірі провадити політику санкцій проти Росії та призводить до пом'якшення зовнішньополітичних відносин.

Раніше повідомлялось, що російські олігархи зберігають на британських офшорах близько 47 мільярдів доларів. Британський уряд розпорядився розкрити власників рахунків у низькоподаткових юрисдикціях до 2020 року.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Пов`язані новини