Світ

Уряд Британії наказав розкрити власників офшорів до 2020 року

2 травня, 2018 12:07
Світ/Уряд Британії наказав розкрити власників офшорів до 2020 року
Зберегти
Вигляд
Британський уряд наказав своїм заморським територіям, зокрема Каймановим та Британським Віргінським островам, зробити інформацію про власників компанії публічною.

Британський уряд наказав своїм заморським територіям, зокрема Каймановим та Британським Віргінським островам, зробити інформацію про власників компанії публічною.

Про це повідомляє Reuters.

Рішення прийняли у зв’язку з бажанням групи британських урядовців посилити боротьбу з ухиленням від оподаткуванням та відмиванням коштів.

«Це новина, на яку ми всі чекали. Це найбільший крок на шляху до  боротьби з ухиленням від оподаткування та корупцією, яка коштує країнам, що розвивається, дуже дорого», — повідомив Саймон Кіркленд, учасник кампанії за боротьбу з відмиванням грошей у «Християнській допомозі».

В той же час, у самих заморських офшорах Британії не в захваті від таких нововведень.

«Це не лише шкодить довірі, але й ставить під сумнів наші відносини з Великою Британією та конституційні права наших громадян», — повідомив прем’єр-міністр Британських Віргінських островів.

За словами британських парламентарів, значну роль в ухваленні даного рішення відіграло отруєння російськими спецслужбами колишнього розвідника Сергія Скрипаля.

Раніше повідомлялось, що російські олігархи зберігають на британських офшорах близько 47 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

У ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії. Трамп назвав удари США та союзників по Сирії «досконалою місією».

Удари США, Великої Британії та Франції по Сирії підтримали в НАТО. Україна також підтримала удари США, Британії та Франції по Сирії.

МЗС Росії відреагувало на удари по хімоб'єктах у Сирії. Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН через удари по Сирії, однак Радбез ООН відхилив проект резолюції Росії щодо авіаударів в Сирії.

Росія у відповідь на удар по Сирії заявила, що готує кібератаку на Британію.

15 квітня Сполучені Штати заявили, що готуються знову ввести санкції проти Росії у зв'язку з хімічною атакою у Сирії.

Пов`язані новини