Про «Гроші Януковича» та розслідування арабського видання Al Jazeera, поширення кору в Києві, ймовірного майбутнього очільника Приватбанку та інтерв’ю зі звільненим з полону вченим.

Про «Гроші Януковича» та розслідування арабського видання Al Jazeera, поширення кору в Києві, ймовірного майбутнього очільника Приватбанку та інтерв’ю зі звільненим з полону вченим.

Громадське публікує добірку головних новин 10 січня: 

Українська інвестиційна компанія ICU (Investment Capital Ukraine) допомагала Віктору Януковичу вивести з країни $ 1,5 млрд у період з 2012 по 2014 рік. Главою ради директорів ICU до 2014 року була екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева. Про це свідчить рішення Краматорського районного суду, яке опублікувало арабське видання Al Jazeera.

Крім того колишній український депутат Олександр Онищенко подав до суду на телеканал Al Jazeera на $20 мільйонів. Бізнесмен позивається через розслідування, у якому йдеться про придбання Онищенком та бізнесменом Павлом Фуксом у Сергія Курченка компанії, яка володіє $160 мільйонами заморожених активів екс-президента Віктора Януковича.

У Центральному універмазі Києва на Хрещатику спрацювала протипожежна сигналізація, людей з будівлі евакуювали. Однак тривога виявилася хибною.


ЦУМ у Києві евакуювали через хибне повідомлення про пожежу Фото: ЦУМ/Facebook

У Києві через поширення кору серед дітей, цирк «Кобзов» закриють на місяць. Крім того заступник голови КМДА повідомив, що в столиці заборонять відвідувати дошкільні установи і школи дітям, які не мають щеплень від кору.

Державний Приватбанк може призначити головою правління чеха Петра Крумханзля. «Українські новини» за своїми джерелами повідомили, що найближчим часом очікується узгодження його кандидатури наглядовою радою Приватбанку.

Також дивіться інтерв’ю зі звільненим з полону бойовиків ученим: «Мене повернули в мішку до підвалу, і я подумав: чи боюся я померти?».

 

Поділитись: