Служба безпеки України не припускалася помилок під час вилучення відео з камер спостереження в рамках справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Служба безпеки України не припускалася помилок під час вилучення відео з камер спостереження в рамках справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це заявив глава Служби Василь Грицак, передає «Інтерфакс-Україна». 

За його словами, співробітники СБУ вилучали диски тільки за однією адресою в рамках розслідування вбивства журналіста Шеремета і передали їх Національної поліції, а помилки в слідстві, про які раніше сказав генпрокурор Юрій Луценко, спецслужби не стосуються.

«Ми вилучали за окремим дорученням слідчого 4 жорстких диски за однією адресою. Вони були передані в Нацполіцію без будь-яких втручань у них. Тому про помилки, які були виявлені (в слідстві), будь ласка, запитуйте у генпрокурора. До нас ніяких звернень з цього приводу не надходило», — сказав він.

Напередодні генпрокурор Луценко визнав помилку слідства у справі Шеремета.

Раніше в СБУ підтвердили вилучення відео з камер поблизу місця вбивства журналіста Шеремета.

Нагадаємо, 10 травня журналісти проекту «Слідство.Інфо» спільно із колегами з міжнародної мережі OCCRP презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Після оприлюднення фільму журналіст Дмитро Гнап заявляв, що СБУ вилучила сервер із відео з камер спостереження в одному з магазинів поблизу будинку Павла Шеремета, і повернули його порожнім.

Крім того, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Пізніше в СБУ заявили, що Устименко був звільнений у 2014-му році.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: