Українські музиканти презентували відео на пісню «Эффект лестницы», яка увішла до міні-альбому «Start-up Молодость».

Гурт розповідає, що зняв це відео на знайдений iPhone. Після цього смартфон повернули власнику, залишивши на ньому всі файли. За словами соліста гурту, Антона Слєпакова, власник сам може перемонтувати кліп, як йому захочеться.

Сюжет кліпу повторює історію зйомки кліпу — дівчина знаходить телефон і знімає свою прогулянку з псом. У кліпі фігурує житловий масив Позняки, Осокорки, Харківський, відомий киянам під неформальною назвою «ПОХ». На відео ці букви на будівлях намалювала лазером студія «Laser Studio».

Гурт «Вагоноважатые» заснували екс-соліст гурту «…И Друг Мой Грузовик» Антон Слєпаков та екс-гітарист гурту Lюk Валентин Панюта, до яких приєднався барабанщик Стас Іващенко.

На рахунку команди один студійний альбом «Wasserwaage», що вийшов у 2015 році. Крім того, гурт випустив чотири міні-альбоми — «Сгруппироваться» (2013), «Без трамваев» (2013), «Упасть с тандема» (2014) та «Start-up Молодость».

Нагадаємо, що «Вагоновожатые» взяли участь у проекті Громадське Культура «ДЕІНДЕ» і зіграли кілька треків у трамвайному депо.

 

Поділитись: