В Києві відбувся завершальний етап відбору до Національної збірної, яка цієї осені представить Україну на Invictus Games в Торонто

В Києві відбувся завершальний етап відбору до Національної збірної, яка цієї осені представить Україну на Invictus Games в Торонто – міжнародних змаганнях для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми або захворювання під час або в наслідок виконання службового обов’язку.

У всеукраїнських Іграх Нескорених взяли участь 114 фіналістів спортивних тестувань, які змагались у  шести видах спорту: легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з луку.

Фото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / Громадське

Змагання охопили відразу три локації: легкоатлетичне поле Спортивного комплексу «Атлет», Труханів острів та стадіон ЦСК.

Фото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / Громадське

Самі Invictus Games 2017 відбудуться у Торонто 23-30 вересня.

З нашими військовими будуть замагатися збірні команди військових Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Нової Зеландії, США, Йорданії, Іраку, Румунії та Великої Британії.

Фото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / Громадське

Міжнародні спортивні змагання були засновані принцом Гарі Уельським.

Слово Invictus означає «незламний», або «нескорений» і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли в собі сили до нових звершень.

Фото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / Громадське

За час проведення АТО майже 5000 українських військових отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Проблема реабілітації військовослужбовців-учасників АТО з серйозними пораненнями є сьогодні гострим соціальним питанням.

Ігри Нескорених мають на меті подолати стереотипи у ставленні до військовослужбовців з інвалідністю.

Фото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / ГромадськеФото: jovan / Громадське

Поділитись: