Шведська компанія IKEA почне виготовляти й продавати нові фрикадельки без м'яса — на рослинній основі. Їх готуватимуть з горохового білка, вівса, яблука та картоплі. В IKEA запевняють, що фрикадельки «виглядати як м'ясні й матимуть смак м'яса». Старт продажів намічений на серпень 2020 рік.

Про це повідомляє The Verge.

Рівень викидів парникових газів в атмосферу при виробництві рослинних фрикадельок буде у 25 разів менший, ніж обсяг, який виникає при готуванні звичайного м'яса.

Нагадаємо, звичайні веганські фрикадельки з'явилися в IKEA у 2015 році, але вони не імітують смак м'яса. у 2018 році IKEA почала продавати вегетаріанські хот-доги. За перший рік їх продали близько 10 млн. В асортименті компанії також є полуничне морозиво на рослинній основі.

Перехід на продукти рослинного походження є частиною стратегії IKEA, яка прагне до кінця 2030 року зробити свій бізнес більш екологічним і «кліматично позитивним». Цього планують досягти, скоротивши викиди й частково відмовившись від тваринних продуктів. 2019-й рік став для компанії першим, коли їй вдалося скоротити шкоду для екології від своєї роботи й одночасно збільшити доходи.

Поділитись: