Шведська компанія IKEA оголосила, що планує відкрити у Києві 4 магазини, у яких покупці зможуть забрати придбані онлайн меблі.

Зазначається, що магазини компанії планують відкривати у торговельних центрах столиці. Площа таких закладів має складати близько 500 квадратних метрів.

«Магазини будуть займатися видачею продукції, яку споживачі будуть замовляти через інтернет», — повідомив президент консалтингової компанії UTG, до якої IKEA звернулась за допомогою у пошуку приміщень, Вадим Непосєдов.

Раніше IKEA у відповіді на запит Громадського підтвердила наміри зайти на ринок України. Його відкриють у київському торговельному центрі Ocean Mall.

У липні 2018 року шведська компанія IKEA розпочала набір співробітників в магазини в Україні. Відповідні оголошення з’явились на одному з сайтів для пошуку роботи. Компанія шукала менеджерів з продажу, працівників сервіс-центрів, відділів PR, логістики та HR.

Це вже третя спроба компанії вийти на український ринок. Перші плани про вихід шведського гіганта на український ринок були озвучені ще в 2005 році.

5 лютого повідомлялось, що компанія планує здавати меблі для кухні в оренду.

Поділитись: