Найбільший виробник та продавець меблів й товарів для дому зі Швеції компанія IKEA планує до жовтня 2021 року повністю прибрати зі свого асортименту одноразові батарейки.

Про це повідомляє Cnet з посиланням на лист, який розіслала компанія.

 В IKEA кажуть, що проаналізували результати нещодавніх досліджень, які показують, що лужні батарейки впливають на екологію гірше ніж ті, що здатні перезаряджатися. Останні краще використовувати в побутових приладах.

Менеджер зі сталого розвитку IKEA Керолайн Рід зазначає, що поступовий перехід на акумуляторні батареї дозволить клієнтам скоротити відходи та збільшити термін служби своїх покупок.

«Ми встали на цей шлях, щоб надихнути людей і дати їм можливість жити більш здоровим і стабільним життям на нашій планеті», — каже Рід.

Чому це важливо?

Сама IKEA визнає, що за період з вересня 2018 року по серпень 2019-го вона продала загалом близько 300 мільйонів лужних батарейок. За підрахунками компанії, якби всі її клієнти перейшли на акумуляторні батареї і перезаряджали їх хоча б 50 разів, об’єм відходів можна було зменшити на 5 тонн за рік.

Однак в IKEA додають, що літій-іонні батареї все ж залишаться в асортименті на ті випадки, коли вони потрібні для роботи окремого продукту.

IKEA в Україні

14 травня 2020 року шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, розпочала продавати товари в онлайн-магазині в Україні. Покупці, окрім доставки, можуть забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві.

Відкрити перший фізичний магазин планують у київському торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall до кінця 2020 року. Його загальна площа становитиме понад 5 тисяч м². У ньому представлять комбінацію аксесуарів і меблів в інсталяціях.

IKEA — корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє і продає швидко-збірні меблі, кухонну техніку й аксесуари для дому. Штаб-квартира розташована в Нідерландах. З 2008 року вона є найбільшим у світі меблевим продавцем. Компанія відома своїми модерністськими конструкціями для різних видів побутової техніки та меблів, а її дизайн інтер'єру часто пов'язаний з екологічною простотою.

Станом на 2017 рік ІKEA володіла і керувала 411 магазинами в 49 країнах. 

Поділитись: