Найбільший виробник та ритейлер меблів й товарів для дому зі Швеції компанія IKEA ще до відкриття свого першого магазину у Києві планує збільшити асортимент товарів на 30% — із нинішніх 3,6 тисячі до 5 тисяч позицій. Водночас у фізичному магазині спочатку не буде відділу їжі та ресторану.

Про це в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» розповів керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле.

Нині IKEA працює над усуненням недоліків в роботі онлайн-магазину та розширенням асортименту, розповів він. В компанії хочуть, щоб усі нові товари були доступними ще до відкриття фізичного магазину.

Мелле пояснив, що розширений асортимент міститиме вибірку товарів, яка підходить для формату магазинів city store (такі магазини менші за звичайні, без відділу їжі та ресторану).

Відкрити перший магазин планують у київському торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall до кінця 2020 року. Його загальна площа становитиме понад 5 тисяч м². У ньому представлять комбінацію аксесуарів і меблів в інсталяціях.

«У Києві відкриється магазин міського формату без відділу їжі та ресторану, але ми прагнемо запустити їх якнайшвидше. Зараз ми відкрили дві важливі вакансії: food-менеджер і бізнес-аналітик ринку їжі. Ці люди допоможуть нам відкрити кафе і зробити нашу їжу доступною для всіх», — зазначив керівник IKEA в Україні.

Наразі IKEA відкрила 100 додаткових вакансій співробітників і лідерів команд для першого магазину, а також нових пунктів видачі замовлень.

Також в компанії розповіли, що нині найбільшим попитом в інтернет-магазині серед українців користуються коробки, шафи, а також аксесуари, особливо для кухні.

14 травня 2020 року шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, розпочала продавати товари в онлайн-магазині в Україні. Покупці, окрім доставки, можуть забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві.

Однак уже 25 травня компанія тимчасово обмежувала можливість оформлювати нові замовлення на українському сайті через великий попит.

Окрім фізичного магазину IKEA наразі планує відкрити два додаткових пункти видачі замовлень у Києві.

IKEA — корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє і продає швидко-збірні меблі, кухонну техніку й аксесуари для дому. Штаб-квартира розташована в Нідерландах. З 2008 року вона є найбільшим у світі меблевим продавцем. Компанія відома своїми модерністськими конструкціями для різних видів побутової техніки та меблів, а її дизайн інтер'єру часто пов'язаний з екологічною простотою.

Станом на 2017 рік ІKEA володіла і керувала 411 магазинами в 49 країнах. 

Поділитись: