Чоловік, що назвався батьком одного з підлітків, які стали учасниками інциденту з боксером у Києві, розповів у коментарі Громадському, що спортсмен напав на дітей першим. Крім того, свідками інциденту стали декілька людей, які можуть це підтвердити.

У коментарі Громадському чоловік, який назвався Олексієм, повідомив, що інцидент трапився 6 лютого поблизу однієї зі шкіл Києва, у якій навчаються підлітки.

За словами батька, компанія дітей, у якій також був його син, поверталась зі школи. Він додав, що підлітки грали у сніжки і одна зі сніжок, вочевидь, потрапила в авто боксера. Він наголосив, що ніхто з дітей навмисне не кидав сніг у авто боксера.

За версією батька, водій авто, який виявився професійним боксером, вийшов з машини і першим вдарив одного з підлітків.

«Він підходить, б'є одного під дих, другого, третій вже спробував відреагувати, але він теж його вдарив», — розповів чоловік.

Перед тим як напасти на дітей, боксер вимагав вибачитись за кинуту сніжку. Однак, підлітки не помітили як вона потрапила в авто і не розуміли, за що треба вибачатись.

Коли бійка продовжувалась певний час, одна з дівчат, яка була в компанії, почала знімати інцидент на телефон. Саме цей епізод потрапив у соцмережі.

Як помітно на відео, яке оприлюднила спільнота «Київ Оперативний», водій авто кинув на землю, а потім вдарив одного з підлітків. Однак, на відео не зафіксовано самого моменту жбурляння снігу у машину.

За словами батька підлітка, унаслідок бійки троє хлопців дістали травми і звернулись до лікаря. Двоє з них отримали забій черевної порожнини, третій — забій нижньої щелепи. Серед постраждалих, за словами чоловіка, його син.

Олексій наголосив, що свідком інциденту між боксером і хлопцями стала вчителька школи, біля якої трапилась бійка. Вона, за словами чоловіка, може підтвердити вищевикладену версію подій.

Нагадаємо, 6 лютого у Києві стався інцидент між підлітками та власником автомобіля, у який вони кинули сніг. Як з'ясувалось, водій авто — це Володимир Сидоренко, український боксер, чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версією UBA та чемпіон світу з кікбоксингу.

У коментарі Громадському він заявив, що підлітки кинули надто великий шматок снігу в його авто, що, за його словами, могло спричинити аварію. Також він стверджує, що він не нападав першим.

«Так, це був я. Я б не сказав, що сніжку (кинули, ред.)... Закрило лобове, як це може бути сніжка? Я думаю, що вони спеціально це на телефон знімали... думали що я поїду... Якби я виїхав на машині, я б потрапив в аварію», — розповів Сидоренко.

Поділитись: