У Києві 6 лютого стався інцидент між підлітками та власником автомобіля, у який вони кинули сніг.

Як помітно на відео, яке оприлюднила спільнота «Київ Оперативний», водій авто кинув на землю, а потім вдарив одного з підлітків, які кидали сніг. Однак, на відео не зафіксовано самого моменту жбурляння снігу у машину.

Громадське зв'язалось з чоловіком, який був на відео. Це — Володимир Сидоренко, український боксер, чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версією UBA та чемпіон світу з кікбоксингу.

У коментарі Громадському він заявив, що підлітки кинули надто великий шматок снігу в його авто, що, за його словами, могло спричинити аварію. Також він стверджує, що він не нападав першим.

«Так, це був я. Я б не сказав, що сніжку (кинули, ред.).. Закрило лобове, як це може бути сніжка? Я думаю, що вони спеціально це на телефон знімали... думали що я поїду... Якби я виїхав на машині, я б потрапив в аварію», — розповів Сидоренко.

На питання, чи розуміє він, що міг завдати травми неповнолітнім, Сидоренко відповів: «Звісно, хвилююсь, я ж не навмисне... Але немає відео того, де він мене вдарив так, що я розгубився трохи. Це лише кінцівка відео, де я піднявся і почав з ним битись».

Боксер не уточнив, чи отримав він травми унаслідок бійки з підлітками.

Водночас, чоловік Олексій, що назвався батьком одного з підлітків, які стали учасниками інциденту, розповів у коментарі Громадському, що спортсмен напав на дітей першим. Крім того, за його словами, свідками інциденту стали декілька людей, які можуть це підтвердити.

За версією батька, водій авто, який виявився професійним боксером, вийшов з машини і першим вдарив одного з підлітків.

«Він підходить, б'є одного під дих, другого, третій вже спробував відреагувати, але він теж його вдарив», — розповів чоловік.

Поділитись: