В Індії поліція та команда дайверів шукають мага, який намагався відтворити відомий трюк американського фокусника та ілюзіоніста Гаррі Гудіні, стрибнувши у річку скутим шістьма замками і ланцюгом.

Про це повідомляє ВВС.

Чанчал Лахірі, який стрибнув у річку Хуґлі в штаті Західна Бенгалія з човна, мав звільнитися і відплисти у безпечне місце. Його скували ланцюгом зі шістьма замками. Глядачі спостерігали за шоу з двох інших човнів. Група людей також зібралася біля берега, а деякі стояли на знаменитому мосту Хору в Калькутті.

Поліція і команда дайверів обшукали цей район, але поки не змогли знайти мага. Один співробітник сказав газеті Hindustan Times, що Лахірі не можна оголосити мертвим, поки тіло не буде знайдено.

Джаянта Шоу, фотограф місцевої газети, став свідком спроби Чанчала Лахірі. Він сказав ВВС, що говорив із магом перед початком трюку.

«Я запитав його, чому він ризикує своїм життям заради магії, — сказав Шоу. — На що він посміхнувся і сказав: «Якщо я все зроблю правильно, це диво. Якщо я зроблю помилку, це стане трагедією».

Маг пояснював, що хоче зробити цей трюк, аби «оживити інтерес до магії».

Це не перший випадок, коли Лахірі зробив ризикований підводний трюк. Він був спущений у ту ж річку в скляному ящику більше 20 років тому, але зумів звільнитися.

Нагадаємо, у Великій Британії оштрафували чоловіка, який продавав чаклунам голови сов. Чоловікові присудили штраф у сумі 750 фунтів стерлінгів (понад 28 тис грн), визнавши винним у незаконному зберіганні частин птахів, види яких охороняються законом країни. У світі звичайні сипуха і сірі сови не перебувають на межі зникнення, проте в Великобританії вони перебувають під охороною.

Поділитись: