В Україні запустили можливість замовлення індивідуальних номерних знаків на авто через інтернет. Забрати самі номерні знаки можна буде у відділенні «Нової пошти».

Про це повідомляє Державне агентство з питань електронного урядування України.

Замовити індивідуальний номерний знак можна через електронний кабінет водія. Відповідна функція з’явилась 24 квітня.

«Відтепер громадянин також може перевірити можливість замовлення конкретного індивідуального номерного знаку, замовити та оплатити його виготовлення просто не виходячи з дому. Забрати готовий номерний знак водій зможе в зручному за розташуванням відділенні «Нова пошта», яке він самостійно обирає під час замовлення знаку», — йдеться у повідомленні Держагентства з питань е-урядування.

Для того, аби скористатися послугою потрібно авторизуватись в електронному кабінеті водія. Раніше, щоб отримати індивідуальний номер, необхідно було щонайменше тричі звертатися до органів МВФ: щоб перевірити, чи вільний конкретний номерний знак, щоб замовити його виготовлення та підписати макет і щоб забрати знак.

Нагадаємо, що електронний кабінет водія в Україні запустили 21 грудня 2018 року. Зокрема, через нього можна сплатити штрафи онлайн.

Раніше в Україні запрацював Електронний кабінет перевізника — ресурс, на якому перевізники зможуть онлайн оформити ліцензії на перевезення.

Поділитись: