УКРАЇНА

Іноземні компанії цікавляться інвестиціями в Україну — Ernst & Young

27 квітня, 2018 15:54
УКРАЇНА/Іноземні компанії цікавляться інвестиціями в Україну — Ernst & Young
Зберегти
Вигляд
Іноземні компанії, що працюють в Україні, почали активніше цікавитись інвестиціями в українські підприємства.

Іноземні компанії, що працюють в Україні, почали активніше цікавитись інвестиціями в українські підприємства.

Про це йдеться у глобальному звіті Ernst & Young Global Capital Confidence Barometer, йдеться на сайті представництва Ernst & Young в Україні.

«Об'єктивно, за показниками інвестиційної активності Україна поки відстає, однак є позитивні сигнали», — повідомив керівник відділу корпоративних фінансів Ernst & Young Владислав Остапенко.

На його думку, наразі спостерігається пожвавлення в інвестиціях серед українських компаній, якими повністю володіють іноземці. Такої ситуації не спостерігалось з 2014 року.

За словами Остапенка, тепер іноземні інвестори активніше проводять зустрічі з українськими підприємствами, проводять огляд об’єктів та ведуть переговори про інвестиційні вкладання.

«Це свідчить про поступове відновлення інтересу, тож, варто сподіватися на повернення іноземних інвесторів на ринок капіталу України», — додали в Ernst & Young.

Ernst & Young Global Limited — одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC. EY надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги

Раніше повідомлялось, що один з найбільших банків у світі Morgan Stanley розглядає можливість інвестувати в державні облігації України.

В той же час, в ЄС готують нову інвестиційну програму для України, проте вимагають проведення реформ та скасування обов’язкового е-декларування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Френсіс Фукуяма — про українські реформи й майбутнє демократії

Також розмір боргів у світі сягнув 225% глобального ВВП.

Пов`язані новини