Facebook та її дочірня компанія Instagram оновлять свою внутрішню політику після звинувачення у расизмі. Користувачів обурило, що соцмережа нібито видалила фото чорношкірої plus-size моделі Наомі Ніколас-Вільямс.

Про це повідомляє The Guardian.

Модель заявила, що Instagram видалив її фото та погрожував заблокувати акаунт за світлину, де вона прикриває груди руками. У той час, як аналогічні фото білих і худих моделей були у вільному доступі на платформі. 

Це звинувачення опублікувало видання Observer, а пізніше низка користувачів підтвердила, що соцмережа неодноразово цензурувала фото темношкірих людей, plus-size моделей та низки маргіналізованих спільнот. Їх фото або видалялися з платформи, або ж не просувалися Instagram так само як фото людей зі світлою шкірою. 

Історія моделі обурила багатьох користувачів соцмережі, які почали масово публікувати фотографії моделі під хештегом #IWantToSeeNyome (Я хочу бачити Наомі).

У компанії заперечили будь-яку дискримінацію, але підтвердили, що фото могли видалити через колишню політику щодо оголених зображень. На видаленій фотографії Наомі прикривала голі груди руками, тож фактично не порушувала правила.

Пізніше представники Instagram визнали, що фото Наомі не мали «еротичного характеру», та заявили, що переглянуть свою політику щодо «прикриття грудей і сідниць».

Поділитись: