Instagram і Facebook оголосили про блокування всіх постів соцмережі, які просувають так звану конверсійну терапію — тобто зміну сексуальної орієнтації людини в бік гетеросексуальності.

Про рішення Instagram його керівниця публічної політики в Європі Тара Гопкінс повідомила в коментарі CNN.

«Ми не дозволяємо напади на людей на основі їхньої сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності, тому оновлюємо наші політики, аби заборонити просування послуг із конверсійної терапії», — сказала вона.

Instagram також перестане видавати контент, пов’язаний із конверсійною терапією, в рекомендаціях — ідеться про, приміром, «свідчення» її дієвості чи заяви на її підтримку. Раніше соцмережа заборонила рекламування послуг такої «терапії».

Таке рішення соцмережа ухвалила після звернення британських користувачів щодо блокування сторінки компанії Core Issues Trust, яка у Великій Британії надає послуги конверсійної терапії.

Пізніше в коментарі The Verge речник Facebook уточнив, що блокування контенту про конверсійну терапію стосуватиметься і цієї соцмережі також.

Конверсійна терапія заборонена в деяких штатах США, але не в цілому по країні. Колишня прем’єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей ще у 2018 році обіцяла заборонити конверсійну терапію, але цього так і не сталося.

У травні цього року Німеччина однією з перших великих країн ухвалила закон, який забороняє проведення процедур конверсійної терапії та її рекламування.

Поділитись: