Коли ми купуємо овочі та фрукти на базарі, то чемні продавці запрошують нас словами «Дивіться, пробуйте, вибирайте!». І ми, звісно, дивимося і пробуємо, перш ніж купити свіжі черешні, помідори чи груші. Адже фрукти і овочі – серйозна покупка.

Але чомусь ми не такі уважні, коли обираємо президента. В передвиборчий період ми дозволяємо політтехнологам зманіпулювати нашим правом вибору і ведемося на гасла «Якщо не наш кандидат, то кут нахилу земної осі зміниться і нас чекає Армагеддець».

Щоб не розчаровуватися, варто спочатку подивитися, що саме обіцяють кандидати. Саме так завжди є шанс купити добрі овочі, а не напівгнилу кашу.

Тому давайте розпакуємо програми основних кандидатів та подивимося, що там всередині. Сьогодні розповімо, які у них плани щодо діяльності інститутів влади України.

Громадське спільно із ГО Центр UA розбирає програми головних кандидатів на пост президента України та порівнює їхні плани та пропозиції щодо оборонної сфери, міжнародних відносин, інститутів влади та соціально-економічного розвитку.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). ГО «Центр UA» була відповідальна за зміст цього матеріалу, але він не обов'язково відображає погляди USAID або уряду США.

Поділитись: