Життя / Соціальний захист

Інвестиційний потенціал енергоефективності України складає до $45 млрд — уряд

Кабмін
Життя/Соціальний захист/Інвестиційний потенціал енергоефективності України складає до $45 млрд — уряд
Зберегти
Вигляд
За словами міністра регіонального розвитку України Геннадія Зубка, у проекти енергоефективності України можна залучити близько 40-45 мільярдів доларів, а самі такі проекти можуть створити близько 75 тисяч робочих місць.

«Інвестиційний потенціал у сфері енергоефективності сьогодні сягає 40-45 млрд доларів. Люфт часу, на який має налаштовуватись бізнес три, п’ять або вісім років. Це не лише питання залучення інвестицій, а й впровадження новітніх технологій щодо зменшення енергоспоживання», — заявив Зубко на зустрічі з бізнесом.

Він також додав, що завдяки здійсненню дерегуляції та запровадженню нових будівельних норм та стандартів Україні вдалось піднятися у світовому рейтингу легкості ведення бізнесу.

Раніше повідомлялось, що на початку 2019 року в Україні запрацює Фонд енергоефективності.

Зазначимо, що у 2019 році на потреби програми «теплих» кредитів спрямували 400 мільйонів гривень.

Також на засіданні 19 жовтня в уряді вирішили збільшити обсяг фінансування програми «теплі кредити» на 100 мільйонів гривень через зростання тарифів на газ.

Зазначимо, що кошти на фінансування «теплих кредитів» у 2018 році закінчились ще наприкінці літа. Так, 30 серпня стало відомо, що українці використали всі передбачені бюджетом на 2018 рік кошти на «теплі» кредити. Таким чином, програма «теплих» кредитів тимчасово призупинилась.

Програма «теплих кредитів» передбачає отримання з бюджету компенсації частини кредиту, взятого на утеплення будинків, купівлю негазових котлів та запровадження інших енергоефективних заходів.

Пов`язані новини