Компанія Horizon Capital повідомила про створення інвестиційного фонду розміром 200 мільйонів доларів, кошти з якого спрямують на розвиток бізнесу в Україні.

Відповідних домовленостей досягли під час зустрічі президента України Петра Порошенка з керівницею фонду Оленою Кошарною, передає прес-служба президента.

«Коли ми почали збір коштів для фонду, люди говорили, що це неможливо. Ми встановили за мету — 150 млн, і ми перевищили це», — повідомила Кошарна.

Журналісти «Економічної правди» зазначають, що за їхньою інформацією кошти з фонду спрямують у розвиток підприємств в Україні, що орієнтовані на експорт товарі та послуг.

«Наш успіх  це успіх України. Він посилає потужний сигнал ринку, що Україна приваблива для інвесторів», — наголосила голова Horizon Capital.

Зазначимо, що Horizon Capital — управляюча інвестиційна компанія, яка керує коштами інвесторів, спрямовуючи їх у цінні папери та прямі інвестиції, зокрема в Україні.

Раніше повідомлялось, що за першу половину 2018 року в Україну надійшло 1,2 мільярда доларів іноземних інвестицій.

Раніше Національний банк України провів дослідження прямих іноземних інвестицій, що надійшли в Україну протягом 2010-2017 років та виявив, що 22% цих надходжень — це повернуті з офшорних рахунків кошти, які виводили громадяни України.

Поділитись: