УКРАЇНА

Інвестори хочуть відображення всіх існуючих ризиків на ціні Одеського припортового – ФДМ

УКРАЇНА/Інвестори хочуть відображення всіх існуючих ризиків на ціні Одеського припортового – ФДМ
Зберегти
Вигляд

Ціна Одеського припортового заводу повинна відображати всі ризики для інвесторів, які існують на сьогодні.

Про це в ефірі Громадського сказав Ігор Білоус, голова Фонду держмайна України.

«Інвестори хочуть, щоб ціна стартова (ОПЗ – ред.) відображала ті ризики, які є на сьогодні. Вони хочуть певний захист від держави щодо минулих подій, вони хочуть зрозумілої політики Нацбанку щодо репатріації дивідендів. Вони хочуть зрозуміти, що той газ, який вони будуть купувати десь за межами спокійно і без будь-яких проблем доставити технічно через «Нафтогаз» до заводу. Півмільярда (доларів – ред.) це не все, що потрібно інвестувати, це тільки ціна. Ще треба виплатити борг, треба інвестувати якийсь робочий капітал, щоб завод «жив» і ще треба інвестувати в розширення відносно тієї стратегії, яку бачать покупці», – сказав Білоус.

18 липня закінчився термін подачі заявок на участь в конкурсі з продажу Одеського припортового заводу. Жодної заявки не було подано.  У зв'язку з відсутністю заявок ФДМУ змушений визнати конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю попиту, повідомляє прес-служба відомства.

Сергій Фурса, інвестиційний банкір Dragon Capital в ефірі Громадського сказав, що стартова ціна продажу Одеського припортового заводу є завищеною.

Пов`язані новини