УКРАЇНА

Інвестиції, трудові емігранти та фінал Ліги Чемпіонів

22 березня, 2018 23:09
УКРАЇНА/Інвестиції, трудові емігранти та фінал Ліги Чемпіонів
Зберегти
Вигляд
Якими бувають іноземні інвестиції, хто вкладає кошти з Кіпру та що в Україні збираються робити для залучення нових та допомоги існуючим інвесторам? Про це дивіться сьогодні о 21:00 у програмі «Простономіка» на Громадському.

Якими бувають іноземні інвестиції, хто вкладає кошти з Кіпру та що в Україні збираються робити для залучення нових інвестицій?

Про це дивіться сьогодні о 21:00 у програмі «Простономіка» на Громадському.

Крім того поспілкуємось з українцями, які повернулись з заробітків у Європі та дізнаємось про їхні подальші трудові плани. Також у програмі про те, як українському бізнесу конкурувати за кваліфіковану робочу силу з Польщею, Словаччиною та іншими країнами світу.

Згадаємо про Годину Землі, яка відбудеться 24 березня. Навіщо Україна та весь світ вимкне світло?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 35 законів для реформ, електрокари та нові монети

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини