Управління цивільної авіації Ірану самостійно вивчатиме бортові самописці з літака Boeing-737-800 української компанії «Міжнародні авіалінії України», що розбився в Ірані. Українські експерти можуть бути присутніми під час цієї процедури.

Про це заявив керівник управління Алі Абедзаде, передає Mehr.

За його словами, згідно з міжнародними правилами, чорні скриньки має вивчати країна, на території якої сталася катастрофа. Однак українська сторона зможе слідкувати за цим процесом, додав Абедзаде.

Причина аварії не буде розкрита та оголошена, поки не будуть вивчені чорні скриньки», — сказав він.

Також чиновник розповів, що пілоти літака не зв’язувалися з диспетчерами на землі й не повідомляли про будь-які проблеми.

Нагадаємо, увечері 8 січня українські рятувальники та експерти відправляться до Ірану для участі у розслідуванні катастрофи.

Літак Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився уночі 8 січня невдовзі після вильоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана.

На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі вони загинули. Серед жертв авіакатастрофи — 11 українців

За даними міністра закордонних справ України Вадима Пристайка, серед загиблих також було 82 громадяни Ірану, 63 — Канади, 10 — Швеції, 4 — Афганістану, а також по 3 громадяни Німеччини та Великої Британії.

Посольство України в Ірані спочатку повідомило, що причиною падіння українського літака в Ірані стала аварії двигуна, версія ракетної атаки виключена. Але за кілька годин на сайті посольства ця заява зникла.

Поділитись: