Ірландія видворить одного російського дипломата через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля у Великій Британії.

Ірландія видворить одного російського дипломата через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля у Великій Британії.

Про це повідомляє The Irish Times з посиланням на рішення засідання уряду країни.

Російському послу в Ірландії повідомили, що «акредитація одного із членів його персоналу з дипломатичним статусом припиняється». Таким чином, ця він повинен залишити Ірландію. Зараз він перебуває у Дубліні.

Як пише Rte, минулої ночі міністр закордонних справ Саймон Ковні розмовляв з міністром закордонних справ Великої Британії Борисом Джонсоном і запевнив, що Ірландія буде діяти солідарно з Британією.

За словами Ковні, напад у Солсбері був «образою для заснованої на правилах міжнародної системи».

Раніше повідомлялося, що одинадцять країн ЄС досі не вислали російських дипломатів.

Нагадаємо, Австрія відмовилася висилати російських дипломатів через отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля, пояснивши це нейтральним статусом країни.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля у Британії. Усі країни заявили, що солідарні з Британією. 

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів, у зв'язку із можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Поділитись: