Майже 150 тисяч учнів в Каталонії не вийшли на навчання через закриття шкіл, внаслідок циклону «Глорія», який обрушився на країну.

Про це повідомляє іспанське інформаційне агентство Europa Press.

Навчальні заклади закрили через попередження про шторм та повені.

Водночас поліція провінції Валенсія повідомляє, що через град та велику кількість води їм довелось перекрити частину доріг.

В уряді Іспанії також повідомили, що готові оголосити в регіонах, які постраждали найбільше, надзвичайну ситуацію, якщо таке рішення ухвалить місцева влада. Особливо потерпає від стихії східне узбережжя країни.

Наразі в уряді визначають розміри збитків, які завдав шторм «Глорія» Іспанії. Раніше у провінції Жирона в Каталонії 220 тисяч людей залишалися без струму. Аеропорт Аліканте скасував понад 200 рейсів.За прогнозами синоптиків, з середини тижня циклон повинен послабитися.

Раніше стало відомо, що циклон «Глорія», який приніс з Іспанії негоду з низькими температурами та сильними снігопадами, забрав життя вже п'ятьох людей, серед яких і 55-річний українець.

У BBC повідомляли, що «Глорія» вже досягла берегів Франції, зокрема департаменту Східні Піренеї на півдні країни. У регіон направили десятки поліціянтів і пожежників для подолання можливих руйнівних наслідків погоди.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile