Іспанська газета El País вперше призначила кореспондентку з гендерних питань.

Іспанська газета El País вперше призначила кореспондентку з гендерних питань.

Про це повідомляє The Guardian.

У редакції пояснили, що ухвалили таке рішення на знак визнання того факту, що суспільство переживає «глибокі зміни» після діяльності руху #MeToo, а також масштабних протестів за права жінок по всій країні.

У заяві газети йдеться, що зосередженість на гендерних питаннях буде помітна у всіх розділах.

Журналісти планують висвітлювати проблеми гендерної нерівності у міжнародному масштабі, особливо щодо регіону Латинської Америки.

Першим гендерним кореспондентом газети стане журналістка Пілар Альварес. За її словами, таке рішення покликане дати «більш глибоке і амбітне освітлення того, що відбувається з жінками».

Водночас вона додала, що газета висвітлювати проблеми не лише жінок, а й чоловіків. «Справа не тільки в жінках; слово «гендер» також охоплює чоловіків, і ми уважно стежитимемо за тим, що відбувається з чоловіками, і як вони змінюються», — заявила Альварес.

Вона наголосила, що одним із головних її завдань буде вивчення того, що відбувається після діяльності руху #MeToo та протестів в Іспанії. «Ми також будемо стежити за тим, щоб ми могли збалансувати присутність чоловіків і жінок в новинах», — сказала вона.

Раніше інші відомі видання та газети започаткували окрему посаду для журналістів, які займаються питаннями гендеру. Зокрема, раніше це зробили газети The New York Times і The Washington Post.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Марш за права жінок: «В нас є проблема і ми не будемо заплющувати на неї очі» (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Поділитись: