Світ

В Іспанії мільйони жінок вийшли на марші за гендерну рівність

8 березня, 2018 21:49
Світ/В Іспанії мільйони жінок вийшли на марші за гендерну рівність
Зберегти
Вигляд
В Іспанії мільйони жінок вийшли на вулиці міст на марш за гендерну рівність, а також проти насильства над жінками та сексуальних домагань.

В Іспанії мільйони жінок вийшли на вулиці міст на марші за гендерну рівність, а також проти насильства над жінками та сексуальних домагань.

Про це повідомляє ВВС.

За даними профспілок, загалом у країні 5,3 мільйони жінок долучилися до 24-годинного страйку, підтримуваного 10-ма профспілками та окремими іспанськими політикинями.

Учасниці акцій у Міжнародний жіночий день 8 березня вигукували гасло: «Якщо ми зупинимося — зупиниться світ».

Як повідомляє DW, феміністичні організації 8-го березня закликали жінок не займатися хатньою роботою. Серед усіх гасел та вимог, є також і вимога зрівняти заробітні платні жінок та чоловіків.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Марш за права жінок: «В нас є проблема і ми не будемо заплющувати на неї очі» (ФОТОРЕПОРТАЖ).

8 березня в Києві відбувся Марш за права жінок «Годі терпіти». Декілька сотень жінок та чоловіків вийшли проти гендерної нерівності в України. Учасниці, зокрема, виступали за ратифікацію Стамбульської конвенції.

Конвенція про запобігання насильства щодо жінок була розроблена Радою Європи та відкрита для підписання в 2011 році в Стамбулі. Документ спрямований на боротьбу з насильством щодо жінок усередині родини і ззовні.

На учасниць Маршу за права жінок в Києві напали після акції.

Пов`язані новини