Торік Олександр Клименко переміг у проекті «Голос країни-7». Відтак гастролює Україною та Європою. Водночас Олександр, а точніше отець Олександр — настоятель Софроніївської парафії міста Березань та Свято-Троїцького храму села Недра на Київщині. У нього четверо дітей, найменшій дочці тиждень тому виповнився рік.

«Я вже 11 років у сані. Кожен Великдень інакший, тому що ти щоразу менше думаєш про правильне вимовляння текстів і своє служіння, а більше віддаєшся молитві», — каже він.

Уперше Олександр відвідав храм у 8 років, відтоді почав серйозно замислюватися про те, щоб стати священиком. Світську освіту здобув у Київському національному економічному університеті, релігійну — в Київській духовній академії і семінарії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Храм навпіл: як жителі Тернопільщини міняють Московський патріархат на Київський

Останні 4 роки отець Олександр опікується зведенням храму на честь Стефана Кристалевського, який народився в Березані. «Зазвичай храми будують на пожертви людей, — розповідає він. — Але нині в усіх ситуація дуже складна — триває протистояння на сході України, люди вже виснажилися, я навіть не наважуюся ходити й просити людей про пожертви».

Поділитись: