Світ

Італія викликала посла Франції через дії прикордонної поліції щодо мігрантів

1 квітня, 2018 15:08
Світ/Італія викликала посла Франції через дії прикордонної поліції щодо мігрантів
Зберегти
Вигляд
Італія викликає посла Франції через дії французьких прикордонників, які напередодні увірвались до італійського центру допомоги мігрантам.

Італія викликала посла Франції через дії французьких прикордонників, які напередодні увірвались до італійського центру допомоги мігрантам. 

Про це повідомляє Reuters.

Громадська організація Rainbow for Africa («Веселка для Африки») заявила, що 30 березня, французькі прикордонники привезли затриманих в Альпах мігрантів з Нігерії на залізничний вокзал італійського прикордонного міста Бардонеккії.

Після цього правоохоронці увійшли в клініку, розташовану на вокзалі та провели тест сечі нігерійця, підозрюваного у торгівлі наркотиками.

Міністерство закордонних справ Італії повідомило на своєму сайті про виклик французького посла для надання пояснень. Митні органи Франції заявили, що мали згоду на тест від затриманого і він дав негативний результат. 

Також французькі митники зазначили, що дотримувалась правил і готові до діалогу з італійської стороною щодо будь-яких правових та оперативних процедур, щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому.

У Rainbow for Africa зазначили, що прикордонники перевищили свої повноваження. 

Нагадаємо,  наприкінці грудня ООН евакуювала групу зі 162 біженців з Лівії до Італії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Європа намагається зупинити потік мігрантів

Більше про:
# Італія
# Франція
Пов`язані новини