Світ

Італія запропонувала будувати центри для мігрантів у Африці

26 червня, 2018 16:47
Світ/Італія запропонувала будувати центри для мігрантів у Африці
Зберегти
Вигляд
Міністр внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні запропонував будувати центри приймання мігрантів у Африці, щоб зупинити потік біженців до країн Європи.

Міністр внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні запропонував будувати центри приймання мігрантів у Африці, щоб зупинити потік біженців до країн Європи. 

Про це повідомляє Reuters. 

«Приймальні та ідентифікаційні центри повинні бути створені у Північній Африці», — заявив Сальвіні під час візиту до Лівії.

На думку міністра, ЄС повинен фінансувати такі центри в Африці, щоб зупинити потік мігрантів у Європу. 

Також Сальвіні окреслив, що центри повинні бути збудовані на півдні Лівії, у Чаді, Судані, Нігері та Малі. 

Нагадаємо, Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міграційна криза в Європейському союзі переросла в політичну.

Раніше повідомлялось, що прем'єр Бельгії Шарль Мішель під час саміту присвячено проблемам мігрантів закликав до посилення контролю за зовнішніми кордонами Європейського союзу.

На цьому ж саміті прем'єр Греції Алексіс Ципрас висунув чотири пропозиції по боротьбі з міграційною кризою. Зокрема Ципрас висловив сумнів в користі центрів для біженців поза межами ЄС.

Нагадаємо, Італія запропонувала на саміті ЄС присвяченому проблемі мігрантів «Європейську багаторівневу стратегію міграції», що включає 10 пунктів, спрямованих на регулювання потоків біженців.

Зазначимо, що Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина оголосили бойкот саміту Євросоюзу присвяченому міграційній політиці.

Нагадаємо, Данія та Австрія запропонували створити центри для біженціву Європі, але за межами Європейського союзу.

Раніше канцлер Австрії Себастьян Курц запропонував відправляти європейських прикордонників служби Frontex в Африку. На думку очільника австрійського уряду це дозволить запобігти нелегальній міграції у країни Європейського Союзу через Середземне море на човнах.

Пов`язані новини