Технології / Гаджети

Італія наклала штраф $17 млн на Apple і Samsung за навмисне уповільнення смартфонів

BBC
Технології/Гаджети/Італія наклала штраф $17 млн на Apple і Samsung за навмисне уповільнення смартфонів
Зберегти
Вигляд
Італійська влада наклала штраф у 11,4 мільйона доларів на Apple і 5,7 мільйона на Samsung за навмисне сповільнення смартфонів.

Італійський регулятор звинуватив обидві компанії в тому, що вони навмисно сповільнювали швидкість роботи старих смартфонів. А отже, на думку італійських чиновників, компанії «здійснювали нечесну комерційну практику», оскільки зниження продуктивності роботи мобільних пристроїв провокувало користувачів купувати нові смартфони.

Також регулятор пояснив, що Apple отримала вдвічі більший за Samsung штраф, оскільки не повідомила своїх клієнтів про важливі деталі щодо роботи акумуляторів iPhone. Зокрема про те, як подовжити тривалість їхнього терміну роботи. В Apple це рішення наразі не прокоментували.

В Samsung же зазначили, що «розчаровані» рішенням італійської влади та пообіцяли його оскаржити.

«Ми не випускали програмного забезпечення, яке зменшувало продуктивність роботи Galaxy Note 4. Навпаки, Samsung завжди розробляв оновлення, які дозволяли користувачам отримати найкращий досвід користування смартфонами з усіх можливих», заявили представники компанії.

Обидві компанії також зобов'язали оприлюднити інформацію про штрафи на італійських версіях своїх сайтів.

Раніше повідомлялося, що користувачі Apple у Сполучених Штатах подали на компанію позови до суду через те, що вона навмисне сповільнює роботу старих моделей.

Apple визнала, що навмисне сповільнює роботу старих Іphone. Компанія заявила, що справді сповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефону, яка з часом зношується.

Пізніше компанія Apple вибачилася за те, що «підвела своїх клієнтів» і пояснила, чому необхідно уповільнювати телефони.

Нагадаємо також, що New York Times, посилаючись на анонімні джерела серед чинних та колишніх високопосадовців США, повідомила, що російські та китайські шпигуни прослуховують телефонні розмови президента США Дональда Трампа, коли він користується власними iPhone, а не телефоном Білого дому.

Більше про:
# Samsung
# apple
# Італія
Пов`язані новини