Ізраїльські високопосадовці, зокрема чинний прем’єр країни Беньямін Нетаньягу та міністр охорони здоров’я Моше Бар Сіман-Тов, заявили, що ізраїльські спецслужби провели спецоперацію й закупили 100 тисяч тестів на коронавірус у країн Перської затоки. Останні офіційно не визнають Державу Ізраїль.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на ізраїльські ЗМІ.

Деталей спецоперації ані Нетяньягу, ані Сіман-Тов не розкрили. Інформагентство зазначає, що вона була настільки секретною, що про неї не знав навіть міністр із питань розвідки Ізраїль Катц.

Нетаньягу лише зазначив, що в спецоперації брали участь «Моссад» та «інші установи», які завезли в державу «необхідне та життєво важливе обладнання» з-за кордону.

За останніми даними, в Ізраїлі 705 людей інфікувалися SARS-CoV-2, летальних випадків не зафіксовано, водночас 14 людей вилікувалися.

Станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: