Фото:

Adele Landauer/Instagram

На озері в Берліні дикий кабан вкрав у чоловіка-нудиста сумку з ноутбуком. Ганятися за твариною (і своїми речами) тому довелося голяка.

Про це розповіла акторка й менторка Адель Ландауер у своєму Instagram. Вона пояснила, що берлінці — вільні люди, тому «люблять загоряти на сонці й плавати в озері в чому мати народила». Так було і з героєм її історії, який з іншими людьми голяка відпочивав біля озера.

Туди раптом підійшов дикий кабан із двома дитинчатами. Тварини не були агресивними, зазначила Ландауер. Вони спершу з'їли піцу з рюкзака чоловіка, який тоді саме плавав, а тоді почали «шукати десерт». І знайшли — жовту сумку.

«Але чоловік, якому вона належала, усвідомив: у сумці був ноутбук. Тож він украй зосередився й біг за кабанами, аби її повернути. Всі ми захоплювалися тим, яким зосередженим був чоловік», — відзначила акторка.

Історія закінчилася щасливо: чоловік сумку повернув, відвідувачі озера привітали його оплесками. «Ось що буває, коли ви зосереджуєтеся на своїй меті», — підсумовує Ландауер.

Поділитись: