Кабінет міністрів України направив 61,55 млн гривень на ремонт доріг у Львівській області, які призначалися на програму Міністерства охорони здоров’я для удосконалення діагностики онкологічних захворювань.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну.

Оновлено: у пресслужбі Кабміну згодом роз'яснили такий перерозподіл грошей з програми онкозахворювань. Там кажуть, що пішли на це, бо проєкт у 2020 році не змогли б завершити. Водночас наступного року ого обіцяють реалізувати повністю. В уряді додали, що кошти «перекинули» на дороги за ініціативи Міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Загалом за бюджетною програмою перерозподілили 104,7 млн гривень. Окрім Укравтодору, кошти отримало Міністерство освіти: 20 млн гривень на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн гривень — на створення Міжнародного центру підготовки пілотів, 6 млн — на реставрацію корпусу Братського монастиря у Києві. 

Ще 10 мільйонів гривень отримало Міністерство енергетики та вугільної промисловості — на розвиток Новокостянтинівської шахти у Кіровоградській області. 

Кошти на дороги

У липні 2020 року Кабінет міністрів розподілив 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом за «пріоритетними напрямами», зокрема 35 млрд гривень направили на ремонт доріг.  

А наступного року, згідно з проєктом держбюджету-2021, на ремонт та будівництво доріг планують витратити рекордну суму — 150 мільярдів гривень, з яких майже половину Укравтодор візьме у кредит під державні гарантії.

Поділитись: