УКРАЇНА

Кабмін планує створити групу для повернення «Укртелекому» в державну власність

8 лютого, 2018 17:36
УКРАЇНА/Кабмін планує створити групу для повернення «Укртелекому» в державну власність
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України має намір створити міжвідомчу робочу групу для повернення пакету акції «Укртелекому» у власність держави.

Кабінет міністрів України має намір створити міжвідомчу робочу групу для повернення пакету акції «Укртелекому» у власність держави.

Відповідний проект постанови уряду погодили на засіданні Національної комісії з цінних паперів, передає «Інтерфакс-Україна».

Ініціатива зі створення групи виходила від Фонду держмайна України.

До робочої групи увійдуть представники Держспецзв'язку, Міністерства внутрішніх справ, Мінекономрозвитку, Нацкомісії регулювання зв’язку, Нацкомісії цінних паперів, СБУ, Держаудиторської служби, Генпрокуратури, а також представники Укрексімбанку та Ощадбанку.

В «Укртелекомі» заявили, що компанія не отримувала пропозицій щодо входження її представників до складу робочої групи.

«ПАТ «Укртелеком» не відомо про створення такої робочої групи. Ми вважаємо її створення передчасним, оскільки судовий процес щодо розірвання приватизаційного договору ще не завершений», — повідомив директор з корпоративних комунікацій «Укртелекому» Михайло Шуранов.

«Укртелеком» є українською приватною телекомунікаційною компанією, кінцевим власником якої у 2013 році став олігарх Рінат Ахметов.

Нагадаємо, кіпрський суд постановив заморозити активи українського олігарха Ріната Ахметова на 820,5 мільйонів доларів у справі «Укртелекому».

Компанія Ахметова оскаржила замороження $820 млн активів Кіпрським судом. Слухання у справі призначено на 27 лютого.

19 жовтня 2017-го суд вирішив повернути акції «Укртелекому» у державну власність

Більше про:
# «Укртелеком»
Пов`язані новини