На засіданні 20 жовтня уряд призначив Наталію Новак тимчасовою виконувачкою обов’язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Про це повідомили в прес-службі Кабміну.

Прем’єр Олексій Гончарук назвав це призначення гарною новиною.

«Пані Наталія має юридичну, економічну та історичну освіту. Має звання заслуженого економіста України, а також значний досвід роботи у сфері права», — написав він у Facebook.

Також Гончарук пообіцяв зробити все можливе, щоби конкурс на посаду постійного очільника НАЗК «був взірцем відкритості та прозорості якісно нового держуправління».

Наталія Новак — народна депутатка 8-го скликання від «Блоку Петра Порошенка», до Ради 7-го скликання обрана від партії «УДАР», тричі обиралася депутатом Київської міської ради, у 2015 році балотувалася на посаду Київського міського голови від партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Нагадаємо, 16 жовтня президент підписав закон про перезавантаження НАЗК, який фактично звільняє керівництво НАЗК і змінює модель управління органом з колегіальної на одноособову. За цим законом уряд має забезпечити проведення конкурсу на нового керівника протягом наступних двох місяців.

Поділитись: