Кабінет міністрів України підтримав постанову, якою скоротив кількість територіальних органів Міністерства внутрішніх справ та ліквідував регіональні сервісні центри. Замість них створили відокремлені підрозділи Головного сервісного центру МВС.

Про це повідомила пресслужба МВС. Таким кроком чиновники планують скоротити кількість працівників орієнтовно від 3 до 8%.

«Реалізація цієї постанови дозволить зменшити адміністративні витрати, спростити процедуру забезпечення підрозділів, які безпосередньо надають послуги, спеціальною та бланковою продукцією», — сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Відокремні підрозділи позбавлять статусу юридичних осіб. Також в уряді зазначають, що зміни дозволять організувати належний підхід до підбору персоналу.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС — видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами.

Поділитись: