Життя / Здоров'я

Кабмін ухвалив рішення, яким забезпечив безперебійну видачу «пакунків малюка»

Кабмін
Життя/Здоров'я/Кабмін ухвалив рішення, яким забезпечив безперебійну видачу «пакунків малюка»
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України ухвалив рішення внести зміни до законодавства, якими забезпечується безперебійне фінансування деяких соціальних програм, зокрема надання «пакунку малюка».

Відповідні зміни ухвалили під час засідання уряду 28 листопада.

Зокрема, постановою уряду забезпечується фінансова підтримка заходів зі створення робочих місць в інфраструктурі Донецької області, придбання автомобілів для перевезення людей з інвалідністю, закупівлі обладнання для українського інституту протезування та безперебійного фінансування видачі «пакунку малюка».

Зазначимо, що 30 травня на засіданні уряду презентували концепцію «пакунку малюка», а також «муніципальної няні». Зокрема, там пропонували компенсувати частину вартості послуг няні для працюючих батьків з бюджету.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, до кінця 2018 року новонародженим українцям мають видати близько 100 тисяч «пакунків малюка».

«Ми вийшли на 59% забезпечення від заявок. До кінця року орієнтовно 100 тис. маленьких українців отримають «пакунок малюка». Ми тільки починаємо», — заявляв Гройсман наприкінці вересня 2018 року.

Також зазначалось, що вартість «пакунку малюка» скоротилась з 5 тисяч гривень до 3,37 тисячі гривень.

Пов`язані новини