Кабінет міністрів України ухвалив рішення про підписання додаткових угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між урядом України та Урядом США, в рамках яких передбачається виділення близько 78 мільйонів доларів Україні.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про підписання додаткової угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між урядом України та урядом США, в рамках яких передбачається виділення близько 78 мільйонів доларів Україні.

Про це повідомляє прес-служби Кабміну.

Як зазначається, 54,4 мільйони доларів будуть виділені американським урядом на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середньому класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення енергоефективності української економіки.

Крім цього, американський уряд надасть українському технічну допомогу у вигляді 23,6 мільйонів доларів «на покращення законодавчого середовища у відповідності до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах врядування, а також зростання рівня підзвітності Уряду громадянам України і верховенства права».

Напередодні президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет, у якому передбачається виділення 250 мільйонів доларів допомоги Україні.

Раніше повідомлялося, що США у межах проекту закону про «Бюджет 2019 року на потреби національної оборони» планують  виділити Україні 250 мільйонів доларів.

Сполучені Штати також поставили в Україну протитанкові системи Javelin. 30 квітня президент Порошенко підтвердив прибуття Javelin в Україну. Президент заявляв, що їх мають поставити за рахунок США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Джавеліни» в Україні: як (не)будемо використовувати

Поділитись: