УКРАЇНА

Кабмін виділив 17 млн гривень на веб-портал держзакупівель ProZorro

УКРАЇНА/Кабмін виділив 17 млн гривень на веб-портал держзакупівель ProZorro
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів виділив 17 млн гривень на підтримку та модернізацію веб-порталу державних закупівель ProZorro, що допоможе підготувати систему до повноцінного запуску для всіх замовників з 1 серпня.

«Це надання фінансової підтримки функціонування веб-порталу з питань державних закупівель у сумі 17 млн грн. Ці кошти планується направити на розробку, придбання, комплектацію та модернізацію програмно-апаратного комплексу, який забезпечує функціонування веб-порталу з питань закупівель», – сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову уряду, пише УНІАН.

Крім того, американське агентство з розвитку USAID має намір виділити Україні 14 мільйонів доларів для просування в країні електронного управління.

Нагадаємо, Рада 25 грудня 2015 року прийняла закон, що встановлює обов'язкове проведення усіх державних закупівель через систему електронних закупівель ProZorro з 1 квітня 2016 року для міністерств і великих держкомпаній, а з 1 серпня 2016 року – для всіх держкомпаній і держорганів.

ProZorro визнали переможцем на міжнародному конкурсі World Procurement Awards 2016 в категорії «Державні закупівлі»

Разом з тим, правозахисна організація Transparency International Ukraine повідомляє про те, що держустанови навчились обманювати систему закупівель ProZorro.

Пов`язані новини