Світ

Кадирову заборонили в’їзд до Латвії

24 лютого, 2018 13:08
Світ/Кадирову заборонили в’їзд до Латвії
Зберегти
Вигляд
Латвія заборонила в’їзд в країну президенту Чечні Рамзану Кадирову.

Латвія заборонила в’їзд в країну президенту Чечні Рамзану Кадирову.

Про це у Twitter повідомив міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс.

Зазначається, що в’їжджати на територію Латвійської Республіки відтепер не можуть 49 осіб, які фігурують в американському «списку Магнітського».

В’їзд до країни заборонили спікеру парламенту Чечні Магомеду Даудову, заступнику міністра внутрішніх справ республіки Апті Алаудінову, екс-помічнику глави республіки Умару Сагаіпову і уродженцю Чечні Казбеку Дукузову, якого підозрюють у вбивстві журналіста Пола Хлєбнікова.

«Список Магнітського» містить перелік російських чиновників, які причетні до порушення прав людини, шахрайств та смерті російського адвоката Сергія Магнітського.

Чиновникам заборонили в'їзд до США та наклали на них економічні санкції. Відповідний закон прийняв згодом Європарламент, Швейцарія та Канада. У відповідь на санкції Кадиров заборонив в'їзд в Чечню п'ятьом представникам США і Євросоюзу.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів США внесло до санкційного «списку Магнітського» главу Чечні Рамзана Кадирова. Його вважають «відповідальним за позасудові страти, тортури та інші серйозні порушення прав людини».

Пов`язані новини