УКРАЇНА

Бійка у кафе Маріуполя: адміністрація заявляє, що прикордонники поводились агресивно

19 червня, 2018 18:02
УКРАЇНА/Бійка у кафе Маріуполя: адміністрація заявляє, що прикордонники поводились агресивно
Зберегти
Вигляд
Адміністрація кафе RedCups у Маріуполі, де 17 червня сталася бійка, у якій постраждали прикордонники, стверджує, що до закладу службовці прийшли у нетверезому стані в цивільному одязі і поводилися агресивно.

Адміністрація кафе RedCups у Маріуполі, де 17 червня сталася бійка, у якій постраждали прикордонники, стверджує, що до закладу службовці прийшли у нетверезому стані в цивільному одязі і поводилися агресивно.

Про це йдеться у заяві закладу у Facebook.

«17 червня о 21 годині до нас завітала компанія молодих людей напідпитку. Гості замовили морозиво  і алкогольні коктейлі», — йдеться у повідомленні.

Оскільки зал, у якому перебували гості, о 22:00 зачиняється, їх попросили перейти у залу із нічним графіком. Для цього їх попросили пройти перевірку металошукачем.

«На прохання охорони пройти перевірку молоді люди почали грубіянити та нецензурно виражатися. Адміністрація намагалася улагодити цей конфлікт усіма мирними заходами», — кажуть у кафе.

Крім того, персонал розмовляв з гостями на мові їх спілкування. Водночас у кав'ярні підтвердили, що один із службовців дійсно вимагав меню українською.

«Незважаючи на досить агресивну поведінку молодиків, в обслуговуванні їм не відмовили, запропонували пройти до залу та спокійно продовжити вечір. Ось тут вже Станіслав (постраждалий, — ред.) почав вимагати розмовляти з ним тільки українською мовою, після чого йому терміново знадобилося меню на українській мові», — додала адміністрація закладу.

На відсутність меню українською мовою прикордонник, за словами адміністрації, «відреагував неадекватно» і «почав виражатись та грубіянити».

Після цього гостей попросили покинути заклад, попередивши, що на місце викличуть поліцію.

«На вулиці молоді люди продовжували поводити себе агресивно по відношенню до співробітників кафе і охорони. І, нажаль, закінчилося все тим, що один з агресивної компанії «гостей» вдарив охоронця, після чого зав’язалася бійка», — розповіли у кав'ярні свою версію подій.

Адміністрація стверджує, що уся інформація та відеоматеріали були передані правоохоронцям.

Нагадаємо, 18 у Держприкордонній службі повідомили Громадському, що охорона закладу RedCups побила службовців ДПСУ через прохання дати меню українською мовою. Унаслідок інциденту постраждали двоє працівників служби.

Речник поліції Маріуполя Олександр Полосухін підтвердив Громадському факт бійки, але сказав, що всі причини та обставини події буде встановлено під час перевірки.

Пов`язані новини