Відділок поліції в Кагарлику на Київщині, де двох поліцейських звинувачують у зґвалтуванні та побитті людей, продовжує працювати, а переатестацію всіх співробітників проведуть протягом двох місяців.

Про це hromadske повідомив тимчасовий виконувач обов'язків очільника Кагарлицького відділення поліції Дмитро Литвин, якого призначили на цю посаду після відсторонення попереднього керівника Сергія Панасенка.

«Кагарлицьке відділення поліції функціонує. Наказ про реорганізацію вже є, наскільки мені відомо. Протягом двох місяців буде переатестація працівників. Тобто його реорганізовано, вони всі залишаються на місці, працюють, виконують свої функційні обов’язки навіть без приставки т.в.о.», — сказав очільник відділку.

Скільки людей працює у підрозділі, він озвучувати відмовився.

Нагадаємо, вранці 25 травня стало відомо, що внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції за підозрою у зґвалтуванні жінки.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко звільнив підозрюваних поліцейських, відсторонив від виконання службових обов’язків керівництво відділу і розформував підрозділ. У Кагарлику також проведуть переатестацію всього особового складу поліції.

Поділитись: