Однією з найкращих передвиборчих кампаній в соціальних мережах серед кандидатів в президенти України була кампанія міслькголови Львова Андрія Садового, заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському Олександр Бондаренко, керівник спецпроектів Reputation Management Agency.

Бондаренко зазначив, що кампанія Садового, який вже знявся на користь Анатолія Гриценка, в першу чергу була спрямована на молодіжну аудиторію.

«Як ми відстежили, там була аудиторія до 30 років. Її (реклами — ред.) було дуже багато, вона була дуже різна», — сказав він.

Аналітик також заявив, що в Юлії Тимошенко є «комплексна та продумана» кампанія в соцмережах.

«Досить непогано в соцмережах на цих виборах виглядає і президент Петро Порошенко, але говорити, що в його штабу є комплексне розуміння, що це пов’язане з отим і все вибудовується в єдину систему, сказати про це не можна», — розповів Бондаренко.

Водночас він наголосив, що команда чинного президента дуже добре працює «з лідерами суспільної думки».

«У них є багато авторитетних людей, у яких велика органіка, багато підписників, які час від часу висловлюються на підтримку Порошенка і пояснюють якісь кроки. Якщо будемо говорити мовою маркетингу, це такі амбасадори або адвокати Порошенка, які його захищають. Складається враження — якщо ти за Порошенка, то ти не один, і з тобою такі класні люди», — пояснив Бондаренко.

Зеленський, на думку аналітика, має успіх через те, що він популярний кіноактор, в нього є «телевізійний і кіношний бекграунд».

«У нього вже багато підписників і він може взагалі нічого не робити — виставляти селфі і всі прихильники будуть щасливі. З технологічної точки зору йому нічого не потрібно робити — він попав в очікування. Попав в очікування тих виборців, хто хоче голосувати проти всіх, тих, хто проти Порошенка і тих, хто дивиться в бік Росії», — резюмував він.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: