Національний дослідницький центр Канади 12 травня повідомив, що почав співпрацю з китайською CanSino Biologics Inc, однією з небагатьох компаній у світі, де вакцина від коронавірусу вже проходить клінічні випробування.

Про це повідомляє CNN.

Канадські науковці розраховують, що в разі схвалення вакцини, її будуть випробовувати на людях в Канаді.

«Цей кандидат на вакцину має великі перспективи. До тих пір, поки не буде створена ефективна вакцина від COVID-19, вірус буде продовжувати руйнувати всі аспекти нашого суспільства та економіки», — заявив президент Національної дослідницької ради Канади Йен Стюарт.

Зазначається, що в разі схвалення китайськими регулюючими органами, NRC збільшить виробництво вакцини CanSino в державній установі у Монреалі. Після цього для CanSino підготують заявку на проведення клінічних випробувань на людях в канадському регуляторі лікарських засобів Health Canada.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 16 023 випадків інфікування коронавірусом. 3 373 пацієнтів вже одужали від коронавірусного захворювання, а 425 — померли від ускладнень.

У світі зафіксували 4 млн 256 тисяч 001 випадок коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 527 тисяч 496 людей одужали та 287 332 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 441 тисяча 173 людини.

Поділитись: