Збірні Канади та Австралії відмовились від участі в літніх Олімпійських іграх-2020 у Токіо через поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет Канади, уряд країни разом зі спортивними організаціями вирішили не направляти канадських спортсменів на Олімпійські та Паралімпійські ігри у 2020 році.

Національний комітет також закликав Міжнародний олімпійський комітет та ВООЗ перенести ігри на літо 2021 року.

«Йдеться не лише про здоров'я спортсменів, а й про охорону здоров'я загалом. Через COVID-19 існують ризики для спортсменів, які продовжують готуватися до ігор, їхніх сімей та інших громадян Канади. Це суперечить рекомендаціям ВООЗ, яких ми закликаємо дотримуватися», — зазначили в НОК.

Національний олімпійський комітет Австралії закликав усіх своїх спортсменів, які тренуються за кордоном, зупинити підготовку до ігор та повернутися в Австралію.

Там зазначили, що ігри не можна проводити в цьому році через коронавірус. НОК Австралії планує готувати спортсменів до Олімпіади на 2021 рік.

У Міжнародному олімпійському комітеті поки не скасували Олімпіаду-2020. Там заявили, що протягом 4 тижнів ухвалять рішення.

Літні Олімпійські ігри повинні пройти у Токіо з 24 липня до 9 серпня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: