Олімпійський вогонь, що є традиційним символом Олімпійських ігор, на літаку доставили з Греції до Японії. Це вперше вогонь з'явився на території країни за останні 56 років.

Як повідомляє Olympic Channel, літак із Олімпійським вогнем прибув до префектури Міяґі, що на південному сході найбільшого японського острова Хонсю, вранці 20 березня. Цей район найбільше постраждав від руйнівного землетрусу 2011 року, який пошкодив ядерну електростанцію Фукусіма-1.

Зазначається, що Олімпійський вогонь протягом наступних п'яти днів зможе побачити кожен охочий у префектурах Міяґі, Івате та Фукусіма — саме там його показуватимуть широкому загалу. Після цього вогонь передадуть в інші японські префектури.

Нагадаємо, напередодні в Афінах, столиці Греції, за порожніх трибун через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2 передали олімпійський вогонь Токіо, який має прийняти літню Олімпіаду.

Літні Олімпійські ігри повинні пройти у Токіо з 24 липня до 9 серпня. Поки що Олімпіаду-2020 не скасовували — попри пандемію коронавірусу SARS-CoV-2, через яку вже перенесли або скасували низку спортивних заходів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: