Світ

Канада виділить 750 тисяч доларів на освітній проект про Голодомор

22 квітня, 2018 15:57
Світ/Канада виділить 750 тисяч доларів на освітній проект про Голодомор
Зберегти
Вигляд
Уряд канадської провінцій Онтаріо виділить грант сумою 750 тисяч доларів США на розвиток Національного освітнього туру про Голодомор.

Уряд канадської провінцій Онтаріо виділить грант сумою 750 тисяч доларів США на розвиток Національного освітнього туру про Голодомор.

Про це повідомляє Укрінформ. 

«Якщо наступні покоління розумітимуть уроки Голодомору, усвідомлюватимуть, як трапляються геноциди, то ми зможемо запобігти повторенню таких трагедій у майбутньому», — заявив депутат регіонального парламенту Іван Бейкер.

Зазначається, що проект включає «пересувний клас» — спеціально облаштований автобус з інтерактивним обладнанням, який подорожує освітніми закладами Канади з метою розповіді про події 1932-1933 років в Україні. За останні три роки «пересувний клас» відвідали понад 25 000 канадців, включаючи понад 18 000 студентів та викладачів.

Нагадаємо, 30 березня американський штат Массачусетс визнав Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Таким чином Массачусетс став девятим штатом, який визнав Голодомор геноцидом українського народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Голодомор змусив українців думати, що влада їм чужа», — авторка книги «Червоний голод» Енн Епплбаум. 

 

Пов`язані новини