Канадська компанія Fairfax Financial Holdings Limited Group придбала українські «дочки» французької страхової компанії AXA за 16,24 мільйона доларів.

Зазначається, що канадська компанія купила акції «AXA-Страхування» за 16,55 гривні за одну акцію, в то час як їхня номінальна вартість складає 10 гривень.

Нагадаємо, що компанія AXA оголосила про вихід з українського ринку та продаж своїх українських страхових компаній 23 жовтня. Покупцем «AXA Страхування» та «AXA Страхування життя» стала канадська фінансова компанія Fairfax Financial Holdings Limited.

Зазначимо, що компанія AXA є однією з найбільших страхових компаній України. Станом на 2018 рік там обслуговується близько 500 тисяч українців.

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited зі штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Холдинг працює в 40 країнах світу

За підсумками 2018 року AXA отримала 164 мільйони гривень прибутку в Україні. Відтак, за рік прибуток компанії зріс у більше ніж 2 рази.

15 лютого 2019 року AXA завершила угоду з продажу своїх дочірніх компаній в Україні.

Поділитись: