В Бердянську Запорізької області активісти організували акцію протесту проти приїзду кандидата в президенти від партії «Опозиційний блок» Олександра Вілкула.

Коли політик з'явився на площі перед бізнес-центром «Софіт», його облили зеленкою.

«Вілкул разом з охороною спробував потрапити в приміщення будинку культури. Між правоохоронцями та активістами відбулась сутичка. Активісти заблокували вхід і кандидат в президенти від Опоблоку потрапити всередину будівлі не зміг», — йдеться у повідомленні.

Згодом Олександр Вілкул залишив місце зустрічі. Поліція оточила місце події для подальшого розслідування.

Нагадаємо, у грудні 2018 року на з'їзді політичної партії «Опозиційний блок» Олександра Вілкула висунули кандидатом у президенти на виборах 2019 року.

Восени минулого року генпрокурор Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради щодо притягнення до кримінальної відповідальної депутата Вілкула.

За інформацією слідства, яку озвучив Луценко, у 2011 році Вілкул перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської ОДА передав понад 15 гектарів земельних ділянок, що не входило у його повноваження. Згідно з експертизою, ці землі потім були знищені кар’єрами та не підлягають використанню у сільському господарстві.

Цей факт наніс державі збитків на майже 500 тисяч гривень.

Також, за словами генпрокурора, Вілкул видав розпорядження та змінив цільове призначення понад 20 гектарів землі. А голова Дніпропетровської райдержадміністрації Кобилянський визнав свою провину у причетності до цих схем. Держава після цього рішення Вілкула недоотримала 5 мільйонів гривень.

Верховна Рада у жовтні 2018 року не змогла зняти недоторканності з депутата від «Опоблоку» Олександра Вілкула.

Поділитись: